“Jepja ti zemrën”, kështu quhet kënga më e re e sapo publikuar në një bashkëpunim shumë interesant në mes këngëtarit të njohur Labinot Rexha dhe këngëtares së re seksi Ela Muja. Kënga ka plot ritëm dhe ka nisur të pritet mjaft mirë që në minutat e parë të publikimit në Youtube. Muzika dhe teksti i kësaj këngë është realizuar nga B2N e videoklipi i bukur nga Loni Production, e në saks është Dardan Gjinolli e vetë producent është këngëtari protagonist i këngës Labinoti. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here